Hírek - BLSZ Teremtorna: Bajnokcsapat az AIRNERGY FC!
2019.01.06   19:36

Az MLSZ Budapesti Igazgatóság álltal szervezett teremtorna döntő napját ma rendezték meg Budafokon. Csapatunk mellett a Csep Gól FC, a 43.sz. Építők SK, a Testvériség SE, a Kelen SC, az MLTC, a Nimród SE és a Törökbálinti FC került be.

Délelőtti negyeddöntő mérkőzésen magabiztosan nyert csapatunk. Az elődöntőben a címvédővel találkoztunk. Az ellenfelünk végig vezetni tudott, de az utolsó percekben döntetlenre tudtok menteni a mérkőzést, így büntetők következtek, amellyel csapatunk jutott a döntőbe. A fináléban a BLSZ I.-es Kelen csapatával mérkőztünk, ami sok izgalmat hozott. Berkes Máté bombagóljával megszereztük a vezetést, majd Dévényi Dánielnek sikerült duplázni, amivel eldöntötte az összecsapást.

Airnergy FC 10-4 Csep-Gól FC
Fonyódi Antal Sportcsarnok (Budafok)

A 3. percben egy szépen kijátszott akció végén Dévényi Dániel góljával vezetést szerzett az Airnergy. 1-0

A 6. percben a Csep-Gól egyenlített, Fodor Attila laposan a bal sarokba lőtt. 1-1A 11. percben Nagy Gábor (Airnergy) ballal parádés gólt lőtt a bal felső sarokba. 2-1A 16. percben Suscsák Máté 10 méterről a bal alsóba lőtt! 3-1 Nagyon szeretik a csapatok a kapu bal oldalát eddig.
A 17. percben Nagy Gábor közeli lövésével 4-1! A 18. percben Pereszlényi András szépített. 4-2
Az Airnergy újból beállította a 3gólos különbséget, Kövesdi Zsombor találta a kapuba. 5-2
Közvetlenül a szünet előtt újabb gól született, Dévényi Márton találata után 6-2-vel fordultak a csapatok!
Reményi Roland megpattanó szabadrúgása után Béres Dominik talált be közelről, majd azonnal válaszolt Dévényi Dániel. 7-3
Egy parádés  Suscsák Máté szabadrúgás után az állás: 8-3
Péli Norbert eddig a nap gólját rúgta egy hatalmas bombával! 8-4
Két perccel a vége előtt Benedek Marcell fejezett be egy szép akciót! 9-4
10-4 a vége, Kövesdi Zsombor volt az utolsó befejező! Magabiztosan jutott az elődöntőbe az Airnergy FC csapata!

pestifoci.hu

Airnergy FC: Tugyi, Nagy, Gabura, Berkes, Dévényi D., Dévényi M., Suscsák, Benedek, Pásztor, Unyi, Kövesdi, Mohácsi

Gólszerzőink: Nagy Gábor (2), Suscsák Máté (2), Kövesdi Zsombor (2), Dévényi Dániel (2), Benedek Marcell, Dévényi Márton

Airnergy FC 6-6 (b.u.: 8-7) 43. sz. Építők SK

Gyors gólváltással kezdődött a találkozó! 5 perc játék után 1-2! Vécsi Gábor duplázott, és ezzel a gólkirályi cím felé tart, a kék-fehérek pedig a döntő felé! Az Airnergy találatát Gabura Alexander jegyezte. 8 perccel az első félidő vége előtt továbbra is 1-2.
A 14. percben Benedek Marcell a jobb sarokba vágta az Airnergy egyenlítő találatát. 2-2
A 17. percben Balazsin András szabadrúgásból lőtt gólt, újra az Építőknél az előny! 2-3
A 18. percben Balazsin András jobbról 8 méterről kilőtte a hosszú sarkot! 2-4
A 19. percben büntetőhöz jutott az Airnergy, be is vágták! Nagy Gábor bizonyult kegyetlen végrehajtónak. 3-4
A 25. percben Szabados Krisztián majdnem a félpályáról lőtt bombagólt jobbról a jobb felső sarokba! Gyönyörű volt! 3-5
Szabó Márton találatával 3-6!
Suscsák Máté bombaerős szabadrúgásával 4-6!
A 33. percben Nagy Gábor lőtt nagy gólt! 5-6
A 35. percben Kövesdi Zsombor lőtt középről a hálóba! 6-6
6-6 maradt! Büntetők jönnek!

Büntetők:
6-6, 7-6, 7-7, 8-7

8-7 végeredmény! Az Airnergy jutott a döntőbe!

Gólszerzőink: Nagy Gábor (2), Suscsák Máté (2), Kövesdi Zsombor, Benedek Marcell, Gabura Alexander, Berkes Máté

Airnergy FC 3-0 Kelen SC

Az állás az első 20 perc után 0:0!
Egy kimaradt Balogh Bence helyzet után Berkes Máté saját kapujától lőtt óriási gólt! 1-0
Dévényi Dániel jobbról a hosszú sarokba lőtt. 2-0
5 perc van hátra!
Airnergy emberelőnybe került az utolsó 5 percre.
Eldőlt! Dévényi Dániel megrúgta a harmadik gólt! 3-0

Az Airnergy lett a 2018-as BLSZ Téli Teremtorna győztese!

Gólszerzőink: Berkes Máté, Dévényi Dániel (2)

A torna legjobb kapusa, az egész nap nagyszerű formában védett Tugyi Dávid lett! Gratulálunk!