Hírek - BLSZ Teremtorna: Bejutottunk a holnapi döntőbe!
2019.01.05   21:08

Kettő győzelemmel és egy vereséggel zártuk a szombati nap küzdelmeit. Holnap, az elődöntőbe jutásért a CSEP-GÓL csapata vár ránk. A mérkőzés délelőtt 10:00-kor kezdödik!

Issimo SE II. 1-8 Airnergy FC

Fonyódi Antal Sportcsarnok (Budafok)

Már a mérkőzés első percében sikerült megszereznünk a vezetést, majd az 5. percben már két gól volt az előnyünk. Ellenfelünk ekkor, még szépíteni tudott, de döntetlenre hozniuk a mérkőzést nem sikerült. A mérkőzés hátralevő részében előnyünket tovább sikerült növelnünk.
Magabiztos győzelemmel kezdtük a mai napot.

Airnergy FC: Tugyi, Komáromi, Nagy, Gabura, Berkes, Dévényi D., Dévényi M., Suscsák, Benedek, Göncző, Pásztor, Unyi

Gólszerzőink: 1' Berkes Máté, 5' Suscsák Máté, 10' Sucscsák Máté, 17' Göncző Ádám, 19' Berkes Máté, 25' Unyi Barnabás, 26' Dévényi Márton, 30' Dévényi Márton

Airnergy FC 4-2 1908 SZAC

Nagyon izgalmas mérkőzésen a félidőben a két korai gólnak köszönhetően az állás 1-1 volt. A második félidő első percében büntetőhöz jutott az Airnergy. Nagy Gábor magabiztosan rúgta a labdát a bal felső sarokba. Suscsák Máté távoli és közeli góljával 5 perccel a mérkőzés vége előtt 4-1-re módosult az eredmény. Varga Örs szépített szabadrúgásból 3 perccel a vége előtt, így végül 4-2 lett a végeredmény.

pestifoci.hu

Gólszerzőink: 1' Dévényi Dániel, 16' Nagy Gábor, Suscsák Máté, Suscsák Máté

Kelen SC 4-2 Airnergy FC

Az eredménytől függetlenül a két csapat már a holnapi döntőbe jutott. A csoportrangadón a BLSZ1-es budai csapat szerzett vezetést Kádár Máté 7. percben szerzett találatával. A 11. percben már 2-0 volt az állás, a nagypályás házi gólkirály, Balogh Bence lőtt balról szép gólt a hosszúba. A 19. percben Kádár Máté szerzett újabb nagy gólt! 3-0 A 21. percben Nagy Gábor szépített! 3-1
Módly Márk parádés találatával a 23. percben, újra 3 gól lett a különbség! 4-1
Dévényi Dániel állította abe a 30. percben a 4-2-es végeredményt!

Gólszerzőink:  21' Nagy Gábor, 30' Dévényi Dániel