Hírek - Futsal NBII: Sikerült kijívatni a múlt heti botlást

Gyulai István Ált. Iskola

Kezdő: Bohony B. - Nagy G., Gabura A., Seregy T., Dévényi M.

Csere: Tugyi D. – Dombai D., Brganunc A., Berkes M., Kövesdi Zs.

Gólszerzők: Seregy T. (3), Nagy G., Kövesdi Zs.

Igen foghíjas kerettel fogadtuk hétfő este az UTE csapatát a rájátszás 6. fordulójában. A 9 gólos Takács Márton, Seregy László, Dévényi Dániel valamint Szabó Marcell sem állt rendelkezésünkre. Amíg előbbi kettő munkahelyi elfoglaltság miatt maradt távol, utóbbi kettő eltiltás illetve sérülés miatt nem tudott segíteni csapatunkon. Már az első percben sikerült megszerezni a vezetést, mikor Seregy egy szép átlövéssel talált a kapu bal alsó sarkába. A 12. percben 6 méterest rúghatott csapatunk, miután Seregy-t a kapus buktatta a büntető területen belül. Nagy Gábor magabiztosan értékesítette a büntetőt. Dobray révén a vendégek is megszerezték a szépítő találatukat a 16. percben. A csapatok 2-1es állásnál vonultak pihenőre a félidőben. A második félidőben nagyon taktikusan és higgadtan játszott csapatunk, aminek meg is lett az eredménye. Kövesdi első gólját szerezte a felnőtt mezőnyben egy szépen lejátszott szabadrúgás után, majd Seregy volt még eredményes 2 alkalommal is a mérkőzés utolsó perceiben. Ezzel a győzelemmel és a többi mérkőzés kedvező alakulásával ismét mi vezetjük a bajnokságot, igaz pont azonossággal a BME alakulatával együtt. 04.30-án hétfőn 20:30-kor a BME csapatához látogatunk a MAFC sportcsarnokba, ahol tudjuk igen nehéz mérkőzés vár ránk, de reméljük, sikerrel vesszük az akadályt. Mindenki sok szeretettel várunk, hogy együtt szurkoljunk csapatunknak. Hajrá Airnergy!