Hírek - Győzelem a sereghajtó ellen
2015.03.04   09:55

Egyértelműen három pontért mentünk a mai mérkőzésre, és ennek megfelelő volt a játék képe is: birtokoltuk a labdát, próbáltunk szélről belőtt labdákkal zavart okozni ellenfelünk nagyon masszív védekezésében. Ez sikerült is néhány alkalommal, ám kihagytuk a helyzeteket, egészen a 34. percig, amikor egy formás támadás végén megszereztük a vezetést. Innentől már nem volt vitás a mérkőzés végkimenetele, csak a gólkülönbség lehetett kérdés. Az első félidő végére már 2-0 volt ide, a második játékrészben pedig újabb három gólt szereztünk, így megérdemelten győztük le a többségében idősebb játékosokból álló ellenfelünket.

AIRNERGY FC U19 - KISE U21 5 - 0 (2 - 0)
Iváncsik - Farkas, Joó, Csatlós, Vas - Kárpáti, Berkes, Unyi, Dévényi, Nagy - Szidor
csere: Satriano
gól: Kárpáti(2), Szidor(2), Nagy

Értékelés:
Ez a mérkőzés az első gólig volt nehéz. Miután kihagytunk néhány komoly ziccert, egy szépségdíjas találattal megszereztük a vezetést, amit a félidő előtt sikerült megdupláznunk. A második játékrészben fél gőzzel is irányítottuk a játékot és magabiztos győzelmet arattunk. Gratulálok a Csapatnak!