Hírek - Hétvégi eredmények
2018.05.15   01:24

FÉRFI

Felnőtt

Újabb bajnokcsapatunkat avathattuk a hétvége folyamán. A BLSZ 4. osztályának 4. csoportjában versenyző felnőtt csapatunk 3 fordulóval a vége előtt, most szombaton vívta ki a bajnokcímet, és az ezzel járó feljutást. A mérkőzésen már a 9. percben sikerült megszereznünk a vezetést Szidor Szabolcs révén, aki 4 találatig meg sem állt. Csapatunk megérdemelten nyerte meg hétvégi mérkőzést és megérdemelten nyerte meg a bajnokságot is, hisz 21 mérkőzésünkből 20-at sikeresen megnyertünk.

BLSZ IV 4. csoport 23. forduló:

Újpesti Haladás - Airnergy FC 0 – 9 (0 – 7)

2018.05.12 (szombat), 15:00

Újpesti Haladás Sporttelep

Gólszerzők: Szidor Sz. (4), Unyi B. (2), Dévényi Dániel, Joó Á., Dévényi Donát

U19

Először csütörtökön lépett pályára U19-es csapatunk a Szent István vendégeként a BLSZ U19 felsőházi rájátszás keretin belül. Kiss-Dévényi-Kiss volt a sorminta, ami a gólszerzőket illeti, így 0-3-as arányban sikerült felülmúlni ellenfelünk. Szombaton a Biatorbágy csapatát fogadtuk a Goldball Parkba, és sajnos nem sikerült megszereznünk a hőn áhított 3 pontot, így mondhatni sorsunk már nem a saját kezünkben van, ami a bajnoki címet illeti. A hétvégi vereséget követően 22 lejátszott meccsel és 54 gyűjtött ponttal a 3. helyen állunk, amíg pont a hétvégén ránk vereséget mérő Biatorbágy, ezzel a győzelemmel, 23 lejátszott mérkőzéssel és 55 megszerzett ponttal a második.  A listavezető továbbra is a Dorog csapata, akik 23 mérkőzéssel és 58 megszerzett ponttal rendelkeznek. Tehát ha mi megnyerjük mind a négy hátralévő mérkőzésünket, de a Dorog is hasonlóképpen megnyeri mind a három hátralévő mérkőzését, akkor 4 ponttal a Dorog a bajnok. Reméljük e legjobbakat, és nekünk csak magunkkal szabad foglalkozni, a hátralévő meccsekre kell összpontosítanunk.

MLSZ U19 Közép C 23. forduló:

Airnergy FC – Viadukt SE Biatorbágy 1 – 2 (1 – 1)

2018.05.13 (vasárnap), 13:00

Goldball Park

Gólszerző: Szabó M.

BLSZ U19 felsőház 6. forduló:

Szent István SE-OTP Bank - Airnergy FC 0 – 3 (0 – 2)

2018.05.10 (csütörtök), 20:00

Sport11 Sport és Szabadidőközpont

Gólszerzők: Kiss B. (2), Dévényi M.

U18

1 gólos mérkőzésen maradtunk alul szombaton délben, Salgótarjánban. A mérkőzés egyetlen gólja, így a pont sorsáról döntő találat az 56. percben született. A gól után csapatunk próbált sebességi fokozatot váltani és válaszolni a találatra, de ez sajnos elmaradt, így maradt az 1-0-s hazai siker. A tabellán a 4. helyre csúsztunk, mivel ezzel a győzelmével az SBTC megelőzött minket. 6 pont a lemaradásunk az egy meccses hátrányban lévő Mezőkövesddel szemben.

MLSZ U19 Közép Kelet 23. forduló:

SBTC KFT. - Airnergy FC 1 – 0 (0 – 0)

2018.05.12 (szombat), 12:00

Salgótarjáni Tó-strand Sporttelep

U17

Nem sok babér termett csapatinknak a hétvégén a Biatorbágyi csapatok ellen, hiszen U17-es csapatunk is csak egy 2-2-es döntetlent ért el a Viadukt ellen. 2-1-es félidei vezetés után 10 perccel a mérkőzés lefújás előtt tudott egyenlíteni a vendégcsapat, amire nekünk sajnos már nem volt válaszunk. 23 mérkőzés után 3 pont a lemaradásunk az éllovas Dorogi alakulattal szemben.

MLSZ U17 Közép C 23. forduló:

Airnergy FC – Viadukt SE Biatorbágy 2 – 2 (2 – 1)

2018.05.13 (vasárnap), 11:00

Gólszerzők: Nagy M., Raffai Á.

U16

Az első félidőben 1-0-ás hazai előnyel mentek szünetre a csapatok. A mieink jól tartották magukat és csak a 34. percben tudtak a hazaiak gólt elérni ellenünk. A második félidőben már kissé szétcsúszó védelmünkön többször rést találtak vendéglátóink, így a végeredmény 4-0 lett a Salgótarján javára. Játékosink végig küzdve, de sajnos alul maradtak a hétvégén. Reméljük jövő héten sikerül majd kijavítani ezt a vereséget és begyűjteni a 3 pontot.

MLSZ U17 Közép Kelet 23. forduló:

SBTC Kft. - Airnergy FC 4 – 0 (1 – 0)

2018.05.12 (szombat), 10:00

NŐI

Felnőtt

A dobogó harmadik fokát ünnepelhette női felnőtt csapatunk a hétvégén. A már bajnok Szent Mihály látogatott el hozzánk a Goldball Parkba szombat délután. A célunk az volt, hogy az meccs utáni érem átadót még édesebbé tegyük, és közvetlenül előtte legyőzzük a friss bajnok Szent Mihály csapatát. Sajnos a győzelem nem jött össze, de a bronzérmeket így is megkapták a lányok. Erős mezőnyben egy kiváló eredményt elérve és megérdemelve azt vehették át az érmeket játékosaink.

NBII keleti csoport 20. forduló:

Airnergy FC – Szent Mihály 1 – 2 (0 – 1)

2018.05.13 (szombat), 14:00

Gólszerző: Csorbai N.

U19

Utolsó mérkőzését játszotta U19-es leány csapatunk is az idei bajnokságban. A már dobogós Kóka otthonában egy izgalmakkal teli, kiváló mérkőzést játszott a két csapat, ahol a mindvégéig izgulhattak a kilátogatók. A gólzáporos mérkőzésen háromszor is sikerült egyenlítenie csapatunknak, és az 53. percben még csak 3-3 volt az állás, de a végére sajnos a hazaiaknak jött ki jobban a lépés így 6-4-es arányban ők nyerték meg a mérkőzést. Csapatunk a 7. helyen végzett a bajnokságban 22 gyűjtött ponttal.