Hírek - Hétvégi eredmények: 04.20-22.
2018.04.24   16:02

FÉRFI

Felnőtt

Felnőtt csapatunk szombat délután 6-2-re nyert üldözője ellen, így tovább növelte előnyét a tabella élén. 12 pontos előny birtokában várjuk a következő fordulót. A mérkőzést végig kézbe tartva futballoztunk, rengeteg helyzetet dolgoztunk ki, amelyekből 6-ot sikeresen értékesítettünk is. Megérdemelten gyűjtöttük be a 3 pontot.

BLSZ IV 4. csoport 20. forduló:

Airnergy FC – Merkapt SE 6 – 2 (2 – 0)

2018.04.21 (szombat), 18:00

Goldball Park

Gólszerzők: Unyi B., Takács M. (4), Szidor Sz.

U19

Félidei vezetése után U19-es csapatunk sajnos kiengedte kezéből a győzelmet, így csak 1 pontot sikerült elhozni Csákvárról. A hazaiak egyenlítő találata után nem sikerült megújulnunk támadásban, így maradt a 2-2-es végeredmény. Továbbra is jól állunk a tabellán, hisz 3 elmaradt mérkőzés birtokában csak 6 pont a lemaradásunk a Doroggal szemben.

MLSZ  U19 Közép C 20. forduló:

Csákvár TK – Airnergy FC 2 – 2 (1 – 2)

2018.04.21 (szombat), 16:00

Csákvár, Tersztyánszky Ödön Sportközpont

Gólszerzők: Kiss B., Balázs G.

Edzői értékelés: „Fontos 2 pontot hagytunk Csákváron. Hiába a mezőnyfölény, ha nincs átütő erő a támadásainkban. Sajnos megint egy olyan mérkőzésen vagyunk túl, ahol az ellenfelünk minden kapura lövéséből gól született. Tanulni kell a hibákból és menni tovább! Többet nem hibázhatunk!” – Pördi Ádám

U18

Már a mérkőzés elején vezetést szerezett U18-as csapatunk a PSK ellen. Előbb Göncző majd Kovács volt eredményes, és a 36. percben már 2-0-ra vezettünk. Megnyugtatóbb lett volna, ha a fiúk még egyet raknak közé, de ez nem következett be, sőt a 89. percben a PSK szerezte meg a szépítő találatát, így nekünk volt még miért izgulni az utolsó percekben. Az eredmény a lefújásig már nem változott, 2-1-re nyertünk.

MLSZ U19 Közép Kelet 20. forduló:

Airnergy FC – Pestszentimeri SK 2 – 1 (2 – 0)

2018.04.22 (vasárnap), 11:00

Gólszerzők: Göncző Á., Kovács S.

Edzői értékelés: „Nagyon jól kezdtük a mérkőzést és gyorsan megnyugtató előnyre tettünk szert. Végig kézben tartottuk a találkozót, mégis az utolsó pillanatokban kis híján kiengedtük a kezünkből a három pontot.” – Pördi Ádám

U17

17 évnél fiatalabb játékosaink 3 ponttal tértek haza Csákvárról. A mézkőzés hajrájában sikerült megszerezni a vezetést, a 86. percben volt eredményes Varga, 2 perccel később tovább növeltük előnyünk, Várkonyi talált be, és ezzel be is állította a végeredményt. Fontos 3 pontot szereztünk továbbra is a 3. helyen állunk és versenyben vagyunk a bajnoki címért.

MLSZ U17 Közép C 20. forduló:

Csákvár TK – Airnergy FC 0 – 2 (0 – 0)

2018.04.21 (szombat), 14:00

Gólszerzők: Varga R., Vákronyi M.

A TF fogadta csapatunkat a vasárnapi napon és a mérkőzés nem éppen úgy indult, ahogy azt elterveztük. A TF a 25. percben már 2-0-ás vezetésre tett szert, amire mi csak a 31. percben tudtunk válaszolni Kelemen révén. A második félidőbe szerencsére kezünkbe vettük az irányítást és további 3 gólt rúgtunk, így 2-4-es végeredménnyel nyertük meg a mérkőzést.

BLSZ U17 18. forduló:

TFSE-Hegyvidék-Gerrzo – Airnergy FC 2 – 4 (2 – 1)

2018.04.22 (vasárnap) 14:00

Dr. Koltai Jenő Sport Központ

Gólszerzők: Kelemen K. (2), Varga G., Pásztor R.

U16

Csapatunk kiválóan kezdte a mérkőzést vasárnap reggel a Goldball Parkba, és a 30. percre már 2-0-s vezetést szerzett. A vendégek a 37. percben szerezték meg a szépítést, így nem dőlhettünk hátra  a második félidőben sem.  Az 52. percben Molnár állította vissza a 2 gólos különbség, amin a csapatok a hátralévő időben már változtattak.

MLSZ U17 Közép Kelet 20. forduló:

Airnergy FC – Pestszentimrei SK 3 – 1 (2 – 1)

2018.04.22 (vasárnap), 9:00

Gólszerzők: Kovács K., Juhász T., Molnár J.

U15

Villám rajtot vett serdülő csapatunk és Miklós T. már a 3. percben megszerezte a vezetést csapatunk számára. A 40. percben ismét betalált, megszerezve saját maga és csapata második gólját is. Sztojka is feliratkozott a gólszerzők közé, így 0-3-as előnnyel vonulhattunk le a félidőben. A második félidőben 1-1 gól esett még mindkét oldalt, a végeredmény 1-4.

BLSZ Serdülő U15 1. csoport 21. forduló:

1908 SZAC – Airnergy FC 1 – 4 (0 – 3)

2018.04.22 (vasárnap), 14:00

Deák Ferenc „Bamba” Sporttelep

Gólszerzők: Miklós T. (3), Sztojka M.

Bozsik korosztályok

A hétvégén, Gyömrőn egy újonnan épített sportpályán került megrendezésre a soron következő Bozsik Fesztivál. Az egyik műfüves pályán két U7-es csapatunk szerepelt, a másik műfüves pályán 4 darab U9-es csapatunk vett részt a küzdelmekben.

Edzői értékelés: „A fiúk minden téren helyt álltak és jó teljesítmény nyújtottak. Elégedett vagyok a hétvégén látottakkal, készülünk a két hét múlva megrendezendő soroksári tornára.” – Dévényi Dániel

NŐI

U19

Már a 36. percben kialakult a végeredmény Szombathelyen.  Először a 19. percben Kocsis góljával szereztük meg a vezetést, amire a 35. percben jött a válasz a hazaiaktól, de 1 perccel később Beischlag másodjára is megszerezte a vezetést csapatunknak. Később kiderült ez jelentette csapatunk számára a győztes gólt is.

MLSZ U19 kiemelt csoport 16. forduló:

Haladás Viktória - Airnergy FC 1 – 2 (1 – 2)

Szombathely, Városligeti Pálya

Gólszerzők: Kocsis V., Beischlag B.

U16

Rendkívül izgalmas és fordulatos mérkőzésen sikerült megszereznie 16 évnél fiatalabb lányainak a győzelmet. Kovacsics góljával jutottunk vezetéshez a 11. percben, amire válaszul a házigazda a 31. percben talált a kapunkba, a félidő lefújása előtt még Varga volt eredményes, így 1-2 állással lett vége az első félidőnek. A Vasasnak a második félidőben megint sikerült egyenlítenie, de ismét érkezett a 81. percben Kovacsics, aki megszerezte a csapatunknak győzelmet és az érte járó 3 pontot.