Hírek - Hétvégi eredmények: 05.11-13.
2018.05.09   15:05

FÉRFI

Felnőtt

A hétvégén felnőtt csapatunk nagy lendülettel vette bele magát a soron következő mérkőzésbe, ezúttal a Spartacus volt az ellenfél.  A 30. percre már megnyugtató előnyre tettünk szert, hiszen már 4-0 volt az állás a javunkra. A félidei sípszó 6-0-s haza előnynél érte a csapatokat. A második félidőre kissé alább hagyott a lendületünk, de 2 gólt még így is sikerült szereznünk, beállítva a 8-a-ás végeredményt.

BLSZ IV 4. csoport 22. forduló:

Airnergy FC – 3R Spartacus 8 – 0 (6 – 0)

2018.05.05 (szombat), 16:00

Goldball Park

Gólszerzők: Berkes M., Unyi B. (3), Gabura A., Takács M., Kiss B., Dévényi D.

U19

19 évnél fiatalabb játékosaink a hétvégén a Grund FC-hez látogattak. A szombat délben megrendezett találkozón játékosaink az első perctől kezdve nagy kedvvel játszottak, és a 73. percben már 5 gólos előnyre tettünk szert. A hátralévő időben kissé leeresztett a csapat, hisz 2 hazai találat is született. A maradék 3 gólos előnyünk sikerült megtartani a lefújásig, nem volt kérdéses a 3 pont sorsa. Továbbra is 1 pont a lemaradásunk a Doroggal szemben, de még pótolnunk kell 2 elmaradt mérkőzésünk.

MLSZ U19 Közép C 22. forduló:

Grund 1986 FC – Airnergy FC 2 – 5 (0 – 2)

2018.05.05 (szombat), 12:00

Grund 1986 FC Sporttelep

Gólszerzők: Balázs G. (3), Szabó M., Czinege B.

U18

U18-as csapatunk a Testvériséget fogadta vasárnap a Goldball parkba. 3 gólt és 3 pontot sikerült szereznie csapatunknak. A tavalyi 0-1-es gólszegény siker után, most sem szórták meg egymást a csapatok, de egy sokkal magabiztosabb győzelmet sikerült elérnünk hazai pályán. Sági duplája után Göncző a 82.percben tette fel arra a bizonyos I-re a pontot és állította be a 3-0-s végeredményt. Hétvégén a listavezető Mezőkövesd is nyerni tudott, így maradt a 3 pontos differenciál a csapatok között.

MLSZ U19 Közép Kelet 22. forduló:

Airnergy FC – Testvériség SE 3 – 0 (1 – 0)

2018.05.06 (vasárnap), 14:00

Gólszerzők: Sági Gy. (2), Göncző Á.

U17

Hétvégén U17-es csapatunk akár át is vehette volna a vezetést a bajnokságban, ha megnyeri soron következő mérkőzését a Grund otthonában, és ha a Dorog nem nyeri meg a saját mérkőzést. Mi a saját részünket teljesítettük és 1-5-ös arányban legyőztük a 9. helyen álló Grund FC csapatát, de sajnos a dorogi alakulat nem tette meg azt a szívességet nekünk, hogy a pontot hullajtson, így továbbra is 1 pont az előnyük velünk szemben.

MLSZ U17 Közép C 17. forduló:

Grund 1986 FC – Airnergy FC 1 – 5 (1 – 4)

2018.05.05 (szombat), 10:00

Gólszerzők: Nagy M. (2), Pásztor R., Farkas J., Kövesdi Zs.

U16

Sajnos a hétvégén U16-os csapatunknak nem sikerült meglepetést okoznia, a tabella 2. helyén álló Testvériséggel szemben. Ezen a játéknapon a rákospalotai csapat bizonyult jobbnak, és a félidőben már 0-3-ra vezetett az ellenfelünk. Játékosink a második félidőben sem adták fel és próbálták megszerezni a szépítést, amely sajnálatos módon nem sikerült. A meccs egészében próbáltunk szervezetten védekezni, de volt, hogy hibacsúszott a gépezetbe. Fiataljaink megtettek minden tőlük telhetőt, így emelt fővel hagyhatták el a pályát.

MLSZ U17 Közép Kelet 21. forduló:

Airnergy FC – Testvériség SE 0 – 4 (0 – 3)

2018.05.06 (vasárnap), 12:00

U15

Negyedik találkozásunk az MTK csapatával ismét győzelmet eredményezett serdülő csapatunknak. A mérkőzésen a gyors bekapott gól, szerencsére nem fogta meg a fiúkat és a 40. percben Miklós góljával sikerült egyenlítenünk, majd a 60. percben ismét Miklós érkezett és szerezte meg csapatunknak a vezetést a 60. percben. A 73. percben Sztojka állította be a végeredményt.

BLSZ Serdülő U15 1. csoport 22. forduló:

MTK Budapest - Airnergy FC 1 – 3 (1 – 1)

2018.05.05 (szombat), 14:00

Sport11 Sport és Szabadidőközpont

Gólszerzők: Miklós T., Sztojka M.

Bozsik korosztályok

A rekkenő hőségben léptek pályára csapatink a szombat délután megrendezett Bozsik Fesztiválon. Soroksáron délután háromkor dobták be a labdákat, és kezdetét vette az önfeledt foci. Egy darab U7-es csapatunk és 4 darab U9-es csapatunk képviseltette magát az eseményen. A fiúk végig jó kedvvel futballoztak, és rengeteg szép megmozdulást, gólt láthattak a szülők, kilátogatók.