Hírek - Hétvégi eredmények: 05.25-27.
2018.05.30   20:19

FÉRFI

Felnőtt

Bajnokcsapathoz méltóan léptek pályára felnőtt játékosaink a hétvégén a Margitsziget II. ellen. A félidőben már 0-6 volt az eredmény, amely különbség a mérkőzés lefújásig 10-re duzzadt. Játékosaink kreatívan, felszabadultan játszottak és sorra dolgozták ki a nagyobbnál nagyobb helyzeteket.

BLSZ IV 4. csoport 25. forduló:

Margitsziget II. - Airnergy FC 0 – 10 (0 – 6)

2018.05.27 (vasárnap), 15:00

Vasas Sporttelep

Gólszerzők: Raffai Á., Szidor Sz. (4), Nagy M.(2), Varga G., Seregy L., Balogh M.

U19

Elmaradt mérkőzését pótolta hét közben U19-es csapatunk, amivel utol érte vetélytársait a lejátszott mérkőzések számát tekintve. Az Esztergom elleni győzelemmel 1 fordulóval a vége előtt 1 pont a lemaradásunk a listavezető Dorog mögött és 2 pont az előnyünk, a harmadik helyen álló Biatorbággyal szemben. A BLSZ bajnokság felsőházának 8. fordulójában, kijelenthetjük, hogy már bajnok csapatunk. A hétvégén egy 2-2-es döntetlent értünk el az MLTC ellen idegenben, de az utolsó fordulóra, az alapszakaszból hozott előnyünkből még így is maradt 7 pont. Reméljük a hétvégén sikerül a másik bajnoki címet is begyűjteni a fiúknak, habár ebben az esetben nem a mi kezünkben van a sorsunk és a szerencsére is szükségünk lesz.

MLSZ U19 Közép C 16. forduló:

Airnergy FC – FC Esztergom 7 – 0 (3 – 0)

2018.05.29 (szerda), 14:00

Goldball Park

Gólszerzők: Blonski P., Czinege B., Zsíros M., Szabó M. (3), Ficsór Gy.

BLSZ U19 felsőház 8. forduló:

MLTC - Airnergy FC 2 – 2 (2 – 2)

2018.05.27 (vasárnap), 17:30

Mátyásföldi LTC Sporttelep

Gólszerzők: Balázs G., Dévényi M.

U18

Győzelmi kényszerben lépett pályára U18-as csapatunk a hétvégén, Dabason, mivel utolsó mérkőzésünket játszottuk és az akkori 3. helyezett otthonába látogattunk. Sajnálatos módon 2-0-s aranyú vereséget szenvedett csapatunk, így a dabasi alakulat elénk került a tabellán. Jelenleg bronzérmes helyen vagyunk, de a mögöttünk lévő REAC és Salgótarján 2 illetve 5 ponttal lemaradva, még 2 mérkőzést játszik, így az is előfordulhat, hogy a bajnokság végeztével az 5, helyen találjuk magunkat. Reméljük a legjobbakat, és azt, hogy egy következő bronzéremmel gazdagodik egyesületünk. A futsal bajnokságban már biztos a bronzérmünk, mivel 1 fordulóval a vége előtt a 4. helyezett BME-vel szemben az előnyünk 12 pont, és a második Cső-Montage-val szemben 6 pont a lemaradásunk. A hátkőzi Romhány elleni mérkőzésen csapatunk megérdemelten, nagy aranyú győzelmet aratott.

Gólszerzők: Varga G., Sásdi P. (3), Pásztor R. (3), Kövesdi Zs. (4), Varga R.,
Kelemen K., Raffai Á., Sontra K. (4), Laczkó G. (3)

U17

Hétközi mérkőzésén U17-es csapatunk az Ikarus csapatát látta vendégül. Már az első félidőben eldőlni látszott a mérkőzés, hiszen Nagy Mátyás 4 gólt is szerzett 40 perc leforgása alatt. A második félidőben sikerült meg egyet közé tennie csapatunknak, így kialakítva az 5-0-s végeredményt. Ezzel a győzelemmel a bronzérmet jelentő 3. helyen állunk a tabellán egy fordulóval a vége előtt. Előrébb kerülni már nincs esélyünk, de mivel csak 1 pont az előnyünk a Biatorbággyal szemben, így a bronzérmünk még nincs bebiztosítva.

MLSZ U17 Közép C 25. forduló:

Airnergy FC – Ikarus BSE 5 – 0 (4 – 0)

2018.05.29 (szerda), 11:00

Gólszerzők: Nagy M. (4), Farkas J.

U16

Az utolsó fordulóban U16-os csapatunk a tabellán 5. helyezett Dabashoz látogatott. Papíron nem mi voltunk az esélyesebb csapat, de igen szoros mérkőzést játszottunk a nálunk 5 hellyel előrébb lévő házi gazdánkkal. A 33. percben szerzett találattal alakult ki az 1-0-s végeredmény. Játékosaink végig mindent beleadva próbálták kiharcolni az egyenlítő találatot, de ezúttal sajnos nem jártunk sikerrel. Ezzel az eredménnyel a 10. helyen végzett U16-os csapatunk az idei bajnokságban.

MLSZ U17 Közép Kelet 25. forduló:

FC Dabas - Airnergy FC 1 – 0 (1 – 0)

2018.05.26 (szombat), 14:00

U15

Serdülő csapatunk a hétvégén a Budai FC csapatát fogadta a Goldball parkba. Egy győzelemmel még tovább élt volna a bronzérem megszerzésérért dédelgetett álmunk, de sajnos nem sikerült megszerezni otthon a 3 pontot. 2 mérkőzésünk maradt még hátra a bajnokságból. Jó szerepléssel és számunkra kedvező eredményekkel még a 4, hely reális lehet csapatunk számára, jelenleg az 5. helyen állunk 2 ponttal lemaradva a 4. Budai FC mögött.

BLSZ Serdülő U15 1. csoport 26. forduló:

Airnergy FC – Budai FC 1 - 2 (0 - 1)

2018.05.27 (szombat), 9:00

Gólszerző: Miklós T.

NŐI

U16

A hétvégén 16 évnél fiatalabb lányaink a Hatvan csapatát fogadták. A mérkőzés félidejében már megnyugtató előnnyel vonulhattunk pihenőre, hisz 4-0-ra vezettünk. A második félidőben tovább növeltük előnyünk és még egy ötöst pakoltunk a vendégek kapujába, így kialakult a 9-0-ás végeredmény. Az ezüstéremre továbbra is komoly esélyünk van 1 fordulóval a vége előtt.