Hírek - Hétvégi eredmények fiúk: 2018.04.06-04.08
2018.04.09   17:28

Felnőtt

Csapatunk az előzetes várakozásoknak megfelelően, és a tabellán elfoglalt helyéhez méltóan lépett pályára. Végig a kezében tartva a mérkőzést és uralva azt, megérdemelten nyertünk 7-0-ra. Az első félidő után Berkes duplája jelentette a különbséget a két csapat között, de a második félidőben futószalagon érkeztek a helyzetek és a gólok.

BLSZ IV 4. csoport 18. forduló:

Airnergy FC – Híd-Unió Se 7 – 0 (2 – 0)

2018.04.06 (péntek), 20:30

Goldball Park

Gólszerzők: Berkes M. (3), Nagy G., Unyi B., Kakuszi Á., Csatlós Á.

U19

Fiataljaink ott folytatták az rájátszást, ahol az alapszakaszt abba hagyták, így megszerezték zsinórban a 18. győzelmüket. Ismét a Hidegkút SC volt az ellenfél és csapatunk ismét megérdemelten szerezte meg a három pontot.

BLSZ U19 FELSŐHÁZ 1. forduló:

Airnergy FC – Hidegkúti SC 6 – 2 (2 – 0)

2018.04.08 (vasárnap), 11:00

Gólszerzők: Berkes M., Dévényi D., Czinege B., Dévényi M. (2)

U18

A góltalan első félidő után Kovács és Sági találataival sikerült megszereznünk a győzelmet, ami nagyon értékesnek bizonyult, hisz az előttünk lévő Salgótarján botlott a mezőkövesdiek otthonában. Csupán 3 pont a lemaradásunk az éllovassal szemben, és a bajnokság első 6 helyezettje között mindössze 6 pont a különbség. A bajnokság így továbbra is nyílt maradt, igen nehéz lenne megjósolni ki lesz végül a befutó.

MLSZ U19 Közép Kelet 4. forduló:

Airnergy FC – Veresegyház VSK 2 -0 (0 - 0)

2018.04.07 (szombat), 16:00

Gólszerzők: Kovács S., Sági Gy.

U17

Rangadót nyert csapatunk, mindkét félidő utolsó perceiben voltak eredményesek játékosaink. A 44. percben Kövesdi szerezte meg a vezetést, majd a 87. percben Laczkó állította be a végeredményt. Ezzel a fontos győzelemmel sikerült leszakítanunk üldözőinket, de ha a RAFC megnyeri mindhárom elmaradt mérkőzését csak 3 pont az előnyünk.

BLSZ U17 16. forduló:

Airnergy FC –RAFC 2 – 0 (1 – 0)

2018.04.07 (szombat), 9:00

Gólszerzők: Kövesdi Zs., Laczkó  G.

U16

3 döntetlent követően utánpótlás csapatunk hengerelt a hétvégén. A félidőben csak 4-0-ra vezettünk, de második félőidben következett a gólzápor, mondhatni végre kiszakadt a gólzsák. Az eredmény végül 14-0 lett. A VSK csak a listavezető Mezőkövesdtől kapott ki ilyen nagy arányban eddig, ez nagy lendületet adhat csapatunknak a hátralévő mérkőzésekre.

MLSZ U17 Közép Kelet 18. forduló:

Airnergy FC – Veresegyház VSK 14 – 0 (4 – 0)

2018.04.07 (szombat), 14:00

Goldball park

Gólszerzők: Deli Zs. (2), Várhegyi L., Molnár I. (2), Ács I. (2), Németh D. (3), Székely Zs. (2),
Kovács K. (2)

U15

Annak ellenére, hogy kétszer is vezetett csapatunk, végül kicsúszott a győzelem a kezünkből. A mérkőzés 37. percében már 2 góllal vezettünk, de a házi gazda Budai FC az 53. percben egyenlített. Majd Sztojka Márk révén ismét nálunk volt az előny, de sajnos vendéglátóinknak ismét sikerült egalizálni az eredményt.

BLSZ Serdülő U15 1. csoport 19. forduló:

Budai FC – Airnergy FC 3-3 (0-2)

2018.04.08 (vasárnap), 9:00

Sport11

Gólszerzők: Gelencsér Gy., Miklós T., Sztojka M.

Bozsik korosztályok

U11-es és U13-as játékosaink jó kedvvel és jó játékkal helyt álltak a Bozsik tornákon.